O firmie

O firmie

Zakład stolarski KORNIK zajmuje się stolarką w zakresie konstrukcji drewnianych z drewna klejonego lub litego oraz szerokim wachlarzem usług stolarskich poczynając od małych altan, pergoli po mieszkalne domki drewniane.

Wykonujemy:

  • altany
  • pergole
  • zadaszenia i zabudowy tarasów
  • domki drewniane
  • wiaty, garaże
  • remonty domków drewnianych i inne

Altany i Pergole drewniane stanowią doskonałą metodę zadaszenia tarasów lub aranżacji, zacienionego miejsca wypoczynku w ogrodzie. Produkujemy altany ogrodowe, pergole drewniane w wersji wolnostojącej oraz przyściennej. Wykonujemy różnego rodzaju altany, wiaty, garaże, domy drewniane, zabudowy tarasów, drewniane zadaszenia. Pokrycie dachu wg życzenia klienta.

Altanki są poddawane są dwukrotnej impregnacji w celu przedłużenia ich żywotności oraz przydatności. Wykonujemy na wymiar w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Kolor, wielkość do uzgodnienia.

Deska tarasowa to doskonały materiał na wykończenie Twojego tarasu lub balkonu, komponują się doskonale zarówno z tradycyjną jak i nowoczesną architekturą i wprowadzają do ogrodu element  luksusu i komfortu. Oferujemy deski tarasowe wykonane z litego, naturalnego drewna; z modrzewia syberyjskiego lub świerka skandynawskiego.


Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny oraz mailowy.

Terminowość realizacji

Umiawiając z nami termin realizacji, mogą być Państwo pewni, że konstrukcja będzie wykonana na czas.

Doświadczona ekpia

Posiadamy doświadczony zespół fachowców, który potrafi wykonać nawet ciężkie projekty by spełnić Państwa oczekiwania.

Atrakcyjne ceny

Pomimo staranności i wysokiej jakości wykonania projektów, posiadamy atrakcyjne ceny przystępne dla wszystkich.Partnerzy

Masz pytanie? Chcesz wycenić projekt?

Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość.

604560309